Grendelplein 20, 6301BS Valkenburg
Bij Polfermolen voelt u zich als een vis in het water. Hier kunt u lekker even zwemmen.
Dichtbij Hotel Dionysos Valkenburg bevinden zich de volgende eetgelegenheden: Eetcafé Des Amis en Restaurant de Haselderhof. Voor boodschappen in de buurt van het hotel kunt u terecht bij Albert Heijn.
Op loopafstand bevindt zich Grandcafé Michiel de Ruyter waar u kunt genieten van een drankje. Dichtbij het hotel zijn veel gezellige cafés te bezoeken, zoals Amstel Gold Race Xperience.
Voor een bezoek aan een museum in Valkenburg heeft u keuze uit bijvoorbeeld het Land van Valkenburg en Romeinse katakomben. In Valkenburg kunt u er ook voor kiezen om Grendelpoort te bezoeken. In de buurt van het hotel kan u de Parochiekerk O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand bezoeken.
Toeristeninformatie kan u in Valkenburg vinden op 300 m van Hotel Dionysos Valkenburg bij VVV Valkenburg aan de Geul. Op een paar minuten rijden bevindt zich De Valkenier voor een dagje uit.