Language: 

Hotelplannen voor Amsterdams kantoorpand


Laatste Hotelnieuws
donderdag 11 maart 2010 Bericht afdrukken

Vastgoedorganisatie Pronam Aurora wil in Amsterdam het voormalige Getronicskantoor aan het Rembrandtpark verbouwen tot een hotel met 450 kamers. Pronam heeft al meerdere hotelpanden in eigendom waaronder een van de NH-hotels in het centrum van Amsterdam. Dit meldt Misset Horeca vandaag op haar website.

Ook het gebouw van Atlas Arena waarin een hotel komt, is van Pronam plus het gebouw van de Hanos aan de Spaklerweg in Amsterdam. Wie het nieuwe hotel in Amsterdam gaat exploiteren is nog niet bekend.

Voor het gebouw van Getronics worden de hotelplannen momenteel op haalbaarheid onderzocht. Het stadsdeel Slotervaart heeft al een intentieovereenkomst met Pronam getekend voor de herontwikkeling van het kantoorgebouw.

Het pand van Getronics bevindt zich aan de Staalmeesterlaan 410 op de hoek van het Rembrandtpark en de Jan Evertsenstraat.



Nooit meer site voor site hotels vergelijken:
   In 1x verschillende aanbieders doorzoeken
   Vergelijk alle kamers met de beste prijzen
   Vergelijk de grote hotel- en boekingssites
 Meer over L4B.com